Paldies visiem, kas atbalstīja mūsu video OpenMind projektu konkursā 2014!

Pateicamies visiem, kas piedalījās balsojumā, lai palīdzētu mums rast iespēju noorganizēt  brīvdabas adaptācijas nodarbību ciklu
“Es kā indivīds- grupas daļa”!

Diemžēl, mums neizdevās savākt nepieciešamo balsu skaitu, taču nezaudējam cerības, ka ieinteresētas personas vai organizācijas varētu mūs atbalsīt. 

Adaptācijas nodarbības nozīmē dažādas aktivitātes brīvā dabā, kas vērstas uz personības izaugsmi: uz pieredzi balstīto mācību metožu izmantošanu, konfrontāciju ar reālo situāciju, adaptāciju, spēju pielāgoties gan individuāli, gan grupā.

Šīs nodarbības mums ir ļoti svarīgas, tāpēc priecāsimies par jebkāda veida atbalstu, lai brīvdabas adaptācijas nodarbības šovasar tomēr notiktu. Mēs būtu pateicīgi par finansiālu atbalstu vai iespēju bez maksas izmantot naktsmītni un telšu vietas ārpus pilsētas. (Naktsmītne ir nepieciešama cilvēkiem, kuri dažādu veselības problēmu dēļ nevar gulēt brīvā dabā, taču vēlas piedalīties brīvdabas aktivitātēs.)  Mums noderētu arī materiāli guļvietu ierīkošanai un izdzīvošanai brīvā dabā, piemēram, tūristu katls, auklas, materiāls tenta pagatavošanai, sausais spirts, spirta lampiņa. Varbūt vienkārši variet dalīties pieredzē par sagatavošanos un dzīvošanu brīvā dabā?

Mūsu kontakti:
Biedrība “Gaismas stars”
Atbalsta grupa personām ar garīgās veselības traucējumiem un to piederīgajiem 

Reģistrācijas nr. 40008031672
Pērnavas ielā 62, 3. stāvā
Rīga, LV – 1009
Tālrunis: 67272873
E-pasts: gaismasstars@inbox.lv

Bankas konts: 
SEB Banka, a/s UNLALV2X LV71UNLA0050006029869 

No gallery found with ID 10