Jau otro gadu aicināti darboties studijā „Sava istaba”

Studijā laipni gaidīti cilvēki ar vēlmi radoši un patstāvīgi strādāt, neatkarīgi no viņu iepriekšējās pieredzes vizuālajā mākslā. Kopā strādāt tiek aicināta biedrības „Gaismas stars”  mērķa grupa – cilvēki ar garīgām saslimšanām un visi citi, kurus vieno kopīga interese – radīt mākslu.

„Sava istaba” ir darbnīca zīmēšanai, gleznošanai arī veidošanai, sevis pārvarēšanai, kopā būšanai un priekam par padarīto!
Studijas darbības ietvaros tiks organizētas dažas tematiskās nodarbības un  plenēri, kā arī izstādes ar labākajiem dalībnieku darbiem.

Darbnīca ir bezmaksas, aprīkota ar molbertiem un darbam nepieciešamajiem pamatmateriāliem, krāsām, otām , kartoniem, zīmuļiem un papīriem.  

Šogad telpas ir mazākas, bet joprojām mājīgas. Ir iekārtots stūrītis ar dīvānu tējas pauzei  vai atpūtas brīdim, kad var pašķirstīt kādu no mākslas grāmatām vai  iedvesmoties no radošās gaisotnes vai jumtu ainavas pa logu.

Jau pagājušā gada pieredze ir pierādījusi, ka ir iespējams caur mākslu, sadraudzību, veidot dialogu, nojaucot aizspriedumus un stereotipus par dažādām sabiedrības grupām, tāpēc arī šogad visi interesenti ir laipni aicināti Pērnavas ielā 62, 4.stāvā :

Vasaras periodā:
Otrdienās 12:00 – 20:00
Trešdienās 10:00 – 18:00
Ceturtdienās 11:00 – 19:00
Piektdienās 10:00 – 19:00


Projekta dalībniece Ilze par darbu studijā: „Šis ir projekts ir  kāpšana ārpus savas  reālās un iedomātās varēšanas vai nevarēšanas rāmjiem. Neatkarīgi no tā, ko katram pēdējās vizītes laikā par mūsu veselības stāvokli ir teicis ārsts. Un iespēja uz brīdi justies laimīgākiem to pārvērš par mazu brīnumu..”

Projektu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Interesenti var zvanīt : “Gaismas stars” 67272873 vai Katrīnai Gailei 26109482
rakstīt: katrina.gaile@gmail.com
www.gaismasstars.lv

No gallery found with ID 9