Aizvadīta izstāde

No 15.07- 14.08.2014. Rīgas Domes telpās  apskatāma studijas“Sava istaba” trīs mākslinieku darbu izstāde ”Pilsētnieks”. Lielveikalu pārdevējas, nokaitēts asfalts un prāts, lietus, meitenes vilcienā un piepilsētas ainavas no putna lidojuma-krāsains un neparasts pilsētas mākslinieka skatījums zīmējumos un gleznās.

Šī ir jau otrā mākslas studijas “Sava istaba” organizētā izstāde. Šoreiz tiek akcentēti tīs mākslinieki, kuriem šī būs pirmā personālizstāde, pilsētnieki:
Sergejs- ar savām izcilajām novērošanas spējām un analītisko prātu, dzejnieks, ar smalkumu un dabas mīlestību.
Jevgēnijs- “Savas istabas” boss un mājas gariņš vienā personā, krāsu un enerģijas meistars, radošāko stāstu autors, dzīvesprieks, gādība un ražīgums.

Kristaps- talantīgs zīmētājs un īpašo skulptūru veidotājs, rūpīgs, mērķtiecīgs, kaislīgs, patīk klausīties mūziku un vērot cilvēkus, attēlojot redzēto skaistu krāsu salikumu un precīzu detaļu zīmētā vai veidotā tēlā.

Studija “Sava istaba”  jau otro gadu darbojas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  sabiedrības integrācijas programmas finansiālu atbalstu. Studijā darbojas cilvēki ar garīgām saslimšanām un visi citi, kurus vieno kopīga interese – radīt mākslu. Joprojām tiek laipni gaidīti cilvēki ar vēlmi radoši un patstāvīgi strādāt, neatkarīgi no viņu iepriekšējās pieredzes vizuālajā mākslā.