Mūsu rokdarbi Lieldienu tirdziņā!

Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā notiks Lieldienu senioru un invalīdu labdarības gadatirgus

18.03.2015. Pensionāru iespēju centra (PIC) birojā notika preses konference, kuras gaitā PIC un Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvji informēja par Lieldienu senioru un invalīdu labdarības gadatirgu, kas notiks 27.-29. martā Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Pasākumu rīko Latvijas Pensionāru federācija un Pensionāru iespēju centrs ar VAS Latvijas Dzelzceļš un RPAS Rīgas Centrāltirgus atbalstu. Tas būs jau ceturtais Latvijas Pensionāru federācijas un Pensionāru iespēju centra kopīgi rīkots gadatirgus.

Lieldienu gadatirgus trijās dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 savus rokdarbu izstrādājumus piedāvās ap 150 meistaru no dažādiem Latvijas reģioniem. Atklāšanas pasākumā piektdien, 27. martā, plkst. 11:00 piedalīsies gadatirgus rīkotāji, sadarbības partneri un mūziķi. Sestdiena, 28. martā, tika pasludināta par Latgales dienu, jo gadatirgū piedalīsies vairāki desmiti meistaru no Daugavpils, Rēzeknes un citām Latgales vietām. Gadatirgus gaitā par Lieldienu noskaņojumu rūpēsies senioru folkloras kopas.

Lieldienu gadatirgus un citi pasākumi tiek organizēti ar nolūku popularizēt veco ļaužu ieguldījumu Latvijas sabiedrībā, mainot priekšstatu par viņiem kā pasīviem sociālās palīdzības saņēmējiem.

Sagadāsim prieku mūsu radiem un tuviniekiem, un, reizē, atbalstīsim mūsu seniorus un invalīdus!

Priecīgas Lieldienas!

Plašāka informācija: 29642746, vatolin@inbox.lv (Igors Vatoļins).