Vienlaicīgi ar biedrības 25 gadu jubileju noslēdzies projekts “Izrotā savu dzīves telpu!”

10.oktobrī līdz ar biedrības 25 gadu jubileju nosvinējām arī projekta “Izrotā savu dzīves telpu!”noslēgumu. Biedrības telpās izvietotajā izstādē bija aplūkojami projekta gaitā tapušie darbi, kā arī pasākuma viesiem bija iespēja noskatīties projekta laikā tapušo filmu. Pēdējie mēneši aizvadīti ļoti intensīvi un bijuši dažādu izaicinājumu pilni, tādēļ vēl jo lielāks gandarījums par paveikto. Īsā laikā, pateicoties mūsu meistarei Ingrīdai Sūnai, esam apguvuši aušanu uz rāmja un izauduši savus pirmos darbus, iekārtojuši stelles un izauduši savu lielo kopdarbu- galda celiņu, kā arī pavisam neplānoti ir tapuši vēl divi kopdarbi. Pirmais- iedvesmojoties no Ūnas Laukmanes modernās aušanas meistarklasēs apgūtā, kopīgi ir tapis augu gobelēns. Savukārt, no M.Maniņa meistaklasēs pašu krāsotās dzijas kopīgiem spēkiem ir izausts dīvāna spilvens biedrības atpūtas telpai.

Atskatoties uz aizvadītajiem mēnešiem ar labi padarīta darba sajūtu varam teikt, ka izdarīts ir patiesi daudz. Esam bijuši vairākos augu vākšanas pārgājienos un eksperimentējuši ar dzijas krāsošanu. Vasarā apceļojot ziemeļvidzemi esam smēlušies iedvesmu un zināšanas iepazīstot aušanas daudzveidību. Biedrības darbinieki ir apguvuši modernās aušanas pamatus, savas zināšanas tālāk ieaužot augu gobelēnos un iedvesmojot biedrības apmeklētājus radīt kopdarbu. Neskatoties uz milzīgo darba apjomu un intensitāti, māksliniece Ingrīda Sūna ir palīdzējusi mūsu sapņiem pārvērsties reālos darbos. Projekta aktivitātēs neuzkrītoši vienmēr klātesošs bija mūsu biedrības biedrs Einārs, pateicoties kuram ir tapusi sirsnīga un aizkustinoša filma par mūsu gaitām. Šeit saite uz video: https://www.youtube.com/watch?v=YOLHMLtRy2Y

Paldies visiem projekta dalībniekiem par izturību un pacietību, kā arī mīļš paldies visiem iesaistītajiem meistariem par atsaucību, pretimnākšanu un sirsnību. No sirds pateicamies mūsu filmas veidotājam Eināram Ragovskim. Īpašs paldies mūsu projekta idejas iniciatorei Dzintrai Pētersonei! Pateicamies arī mūsu projekta finansētājiem.

Projektu līdzfinansē Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros»

rpt
rpt
rpt
ptr
ptr
dav_soft